AZ OLDAL RKRE BEZRT!
j oldalam: Katt
Sziasztok!
Az oldal ma, azaz 07. 16.-n 1 ves! Ksznm a sok ltogatt, a dcsreteket, az e-maileket s azt, hogy csak egyltaln nha feljttetek ide. Ksznm. Az oldal most vglegesen bezr. Hamarosan egy teljesen ms cmen indtok g-portlt. Minden jt mindenkinek! ^^ Sziasztok: Dri
|